حسین قدیانی: من حاضرم برای احمدی نژاد بمیرم

حسین قدیانی: من حاضرم برای احمدی نژاد بمیرم

http://www.dolat.ir/Images/News/Larg_Pic/25-9-1388/IMAGE633965503673473218.jpg

در راه دفاع از خدمات دولت عدالت محور احمدی نژاد عزیز اگر کسی کشته شود، شهید است. تا وقتی “آقا” از دولت حمایت می کند، من حاضرم برای احمدی نژاد بمیرم. عده ای به بهانه زدن مشایی، برای احمدی نژاد، روزشمار سقوط گرفته اند. اینان، عمله های خواص بی بصیرت اند. اینان عوام بی بصیرت اند. اینان هم نوچه های راس فتنه اند. احمدی نژاد به کوری چشم این جماعت، سرباز ولایت فقیه هست و سرباز ولایت فقیه خواهد ماند. مگر ما بسیجی ها مرده ایم؟! فتنه پیچیده بعدی هر کجا باشد و از هر کجا نشات گرفته باشد، احمدی نژاد پیش ماست. پیش ملت است. پیش ولایت فقیه است. آنهایی که دیروز در فتنه ۸۸ رفوزه شدند و کسانی که حال امروزشان “امار با الف” است، لطف کنند و ادای رمال ها را در نیاورند که عاقبت احمدی نژاد چه می شود… همه اش را لو ندهم بهتر است.

/ 7 نظر / 56 بازدید
علی

سلام علیکم خواهر بزرگوار ، پست جدید وبلاگ با موضوع ولایت فقیه www.asrezhoor.mihanblog.com

نیما

بنام خدا سایت بسیار زیبایی است- من از طریق سایت دوئل و بعد آینده از آن حزب الله توانستم با این سایت شما آشنا شوم. مطالب بسیار زیبا و پری دارد. با تشکر و آرزوی موفقیت.

سایت جالبی بود منتها دانلود نداشت رهبر علی یعنی عشق

شما دروغهای ایشان را نمیبینید/ نمیشنوید/ خوابید. ولی تاریخ همه چیز را مینویسد و شرمندگیش برای شما میماند.

ننگ برای استبداد و استبداد پرستان میماند. منکه نگفتم طرفدار موسوی ام. اشتباه شما ها هم همینه که فکر میکنید منتقدین سرسخت رییس جمهور شارلاتان طرفدار موسوی اند.

سرباز گمنام

اتخذوا احبارکم و رهبانکم اربابا من دون الله؟ آیا روحانیون خود را اربابانی غیر از خداوند برای خود گرفته اید؟ شما گه چشم و گوش بسته و کرو کور هر عملی از ولی فقیه ساختگی خود می پذیرید به حق مشمول این آیه شریفه هستید. خداوند شما را هدایت کند . والله لا یهدی القوم الظالمین ان اهتدوا فاهتدو لانفسکم.