رویای سقوط جمهوری اسلامی در روز ولنتاین!

بدون تعارف راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال پرشورتر از همیشه برگزار شد و مردم ایران در سراسر کشور (در سراسر کشور، در سراسر کشور، در سراسر کشور، در سراسر کشور. این را باید به تعداد شهرها و روستاهای ایران تکرار کرد) به خیابان‌ها آمدند اما دلقک‌ها منتظر روز ولنتاین هستند تا در تهران به خیابان بیایند و کار حکومت را یکسره کنند!

شبیه سازی جنبش سبز به انقلاب مردم مصر این توهم‌ها و این گرفتاری‌ها را هم به همراه دارد. نمی‌شود که از شباهت دم بزنند اما شبیه نباشند. وقتی کسی جمهوری اسلامی را با حکومت مبارک مقایسه می‌کند، بالاخره باید به خودش هم تکانی بدهد و شبیه مردم مصر باشد. البته چنین کسی قطعا شعور و فهم درست و حسابی ندارد، اما به هرحال باید به همه خصوصیات این شبیه سازی ایمان داشته باشد. نمی‌شود فقط جمهوری اسلامی شبیه حکومت مبارک باشد، ولی سبزها شبیه انقلابیون مصر نباشند! این چه جنبش سبزی است که همه ملل عرب منطقه را به خیابان‌ها کشانده اما خودش در اتاق خواب جا مانده؟! اگر الگوی انقلاب‌های مردم عرب، جنبس سبز است، پس چرا آنها یک ماهه و حتی کمتر از یک ماه موفق شدند، اما سبزها نه؟ تا کی باید شبیه سازی کرد و شبیه نبود؟

مطمئنا این تناقض یک روزی دامن خود سبزها را هم می‌گرفت. به همین علت برای فرار از این تناقضات و اثبات اینکه انقلاب مردم مصر از جنس جنبش سبز آنهاست، روزی را برای حمایت از مردم مصر (؟!) و شاید احیای دوباره یک مرده، تعیین ‌کردند و قول دادند که این بار خیابان‌ها را ترک نکنند و آنقدر در خیابان بمانند، تا تکلیف مردم مصر روشن شود!

عاقلان جنبش سبز روز ولنتاین را پیشنهاد کرده‌اند و چه روزی بهتر از روز ولنتاین؟!  نخبگان جنش هم به موسوی توصیه کرده‌اند که فرصت را از دست ندهد و دولت انتقالی را همان روز ولنتاین معرفی کند! کروبی هم به عنوان یکی از رهبران جنبش سبز، ۲۵ بهمن یعنی روز ولنتاین را روز نمایش قدرت سبزها دانسته است! همه اینها نشان می‌دهد که جنبش دلقک‌ها به روزهای اوج شکوفایی خود رسیده و رهبران جنبش سبز هم به کاربران بالاترین نزدیک شده‌اند!

اتفاقا من هم اگر جای نخبگان سبز بودم، این ریسک را می‌پذیرفتم. خودم را از مردم ایران و ۲۲ بهمن جدا می‌کردم و با دوستان خودم در روزی دیگر به خیابان می‌آمدم. بالاتر از سیاهی که رنگی نیست. نهایتا یک چیزی می‌شود مثل ماجرای اسب تروای سال گذشته!

بالاخره شاید چهار تا دختر و پسر عاشق پیشه در خیابان حضور داشته باشند. چهارتا عکس از آنها، پنج تا عکس هم از نیروی انتظامی می‌گیریم و از طریق بی‌بی‌سی به مردم دنیا و مخصوصا مردم مصر و تونس نشان می‌دهیم. بعد جار می‌زنیم که جنبش سبز از ایران به مصر رفت و دوباره به ایران برگشت! بعد هم دست در دست هم، به خانه برمی‌گردیم. مطمئنا مردم دنیا هم به ما حق می‌دهند که به خاطر حضور گسترده توپ و تانک و هواپیما و هلی کوپتر در خیابان‌‌ها نباشیم. مردم مصر هم که خودشان در خیابان ها هستند، اصلا وقت نگاه کردن ما را ندارند!

روزهای خوبی در پیش داریم. روزهایی که معادلات منطقه و جهان قطعا به نفع مردم منطقه و به سود جریان مقاومت تغییر پیدا خواهد کرد. البته نه به خاطر حضور سبزها در روز ولنتاین. این دلقک‌بازیها‌ در میان انقلاب‌های مردمی منطقه محو می‌‌شود. همچنانکه مسائلی پیچیده تر از آن هم به حاشیه رفته است.

انقلاب مردم مصر آنچنان برای آمریکا و رژیم صهیونیستی غیرقابل منتظره بوده که همه برنامه‌ریزی‌ آنها را برای خاورمیانه جدید نقش بر آب کرده است. چرا که امروز آمریکا، دولت‌های غربی و اسرائیل، فشار بر مقاومت و حزب‌الله و جمهوری اسلامی را فراموش کرده و باید خودشان را برای برخورد و مقابله با مقاومتی دیگر در شمال آفریقا آماده کنند.

حوادث سال گذشته ایران و امروز مصر نشان می‌دهد که اگر حکومتی مردمی باشد، آمریکا و تمام دنیا هم نمی‌توانند تکانش بدهند و اگر حکومتی مردمی نباشد، آمریکا و تمام دنیا هم نمی‌توانند حفظش کنند. این را باید حسنی مبارک از سرنوشت سبزهای فتنه‌گر ایران می‌فهمید که نفهمید!

پی نوشت: خوب خدا را شکر حسنی مبارک با ایستادگی مردم مصر مجبور به ترک قدرت شدو به این ترتیب دیکتاتور مصر هم سرنوشتی مشابه سایر دیکتاتورهای نوکر آمریکا از جمله  محمدرضاشاه و بن علی پیدا کرد. مردم مصر نشان دادند که اگر بخواهند، می‌توانند آن هم در مدت کمتر از سه هفته! این یعنی اینکه حکومت حسنی مبارک پایگاه مردمی نداشت و این سرنوشت محتوم هر حکومتی است که پایگاه مردمی نداشته باشد.

این نکته ‌ای است که باید همه مخالفان جمهوری اسلامی در تجزیه و تحلیل خود آنرا درنظر داشته باشند. حالا برای یک بار هم که شده، بهانه‌ها و مظلوم‌نمایی‌ها را کنار بگذارید و اگر مدعی اکثریت هستید، مرد و مردانه مثل مردم مصر به خیابان بیایید و تا روز پیروزی در خیابان بمانید.

این گوی و این میدان …

آهستان

/ 5 نظر / 39 بازدید
سید امین(فدایی سید علی)

در ولنتاين همه براي معشوق خود قلب هاي كاغذي مي خرند . . . ما هم يك قلب سرخ داريم، مي فرستيم كربلا، پيش معشوق حقيقي مان

کربلایی

امام صادق(ع): هر كه در روز هفتاد مرتبه گويد ماشاء الله و لا حول و لا قوه الا به الله العلي العظيم هر چه بر من پيش آيد به اراده خداست و نيرو و توان و جنبشي جز قدرت خداوند در عالم وجود ندارد . هفتاد نوع بلا از او دور شود كه كمترين آن ديوانگي خفگي بر اثر گير نمودن غذا يا آب در گلو مي باشد . كافي ج 4 ص 304 [گل][گل][گل][گل][گل]اللهمّ صلّ علی محمّد و آل محمّد[گل][گل][گل][گل][گل] [گل]حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام :[گل] هرکه یک بار بر رسول خدا (صلی الله علیه وآله) صلوات فرستد ، [گل]حق تعالی ده بار بر او صلوات و درود میفرستد و ده حسنه به او عطا فرماید[گل] در مقابل هر صلواتی که بر آن حضرت فرستد . (بحار الانوارج94ص69)[گل] سلام[گل] اَللّهُمَّ[گل] كُنْ لِوَلِيِّكَ[گل] الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ[گل] صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ[گل] في هذِهِ السّاعَه وَفي كُلِّ ساعة[گل] وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً[گل] وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ[گل] طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها[گل] طَويلا[گل] موفق وكربلايي باشيد[گل]

سقوط دیکتاتورها به طور طبیعی اتفاق می افتد. قانون تاریخ است. بن علی یا سید علی.الملک یبقی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم.

خدا هدایتت کند.

ارشک

افزایش میزان تولید ساندیس در کشور: http://www.aftabnews.ir/vdchmknzq23nizd.tft2.html قضاوت با شما !