تناقضات BBC در خط و نشان رهبری (2)

 عکس رهبر برای موبایل ، امام خامنه ای ، سید علی خامنه ای

مطالب به نمایش درآمده در این مستندها یا مربوط به مسائل تاریخی و تا حدودی قدیمی است که در افکار عمومی اطلاع درستی از آنها وجود ندارد و لذا BBC بدون ارائۀ سند میتواند بر روی آن مانور دهد و یا مسائل شخصی و سلیقه ایست که اصلاً در جایی به ثبت نرسیده و سندی هم ندارد،مسائلی مانند ساعت برخاستن مقام معظم رهبری از خواب و مسائلی از این دست.

٢-بزرگمهر در روند معرفی خود مقام معظم رهبری را اینگونه معرفی میکند: «طلبه ای که شیفتۀ موسیقی است.» و در قسمتهای پایانی مستند برای اینکه نشان دهد منش و روش ایشان پس از در دست گرفتن سکان رهبری تغییر کرده میگوید: «کسی که در جوانی شیفتۀ موسیقی بود، حالا به سلیقۀ جوانی خود شک کرده.»

در رد اثبات این سخن همین بس که روزنامه گاردین انگلیس به نقل از هوشنگ اسدی، هم سلولی آقا در زندان، دربارۀ ایشان گفته است: «سید علی خامنه‌ای از همان ابتدا از موسیقی تنفر داشته ‌است. هنگامی که اسدی در زندان آهنگی را از بنان، زمزمه میکرده ‌است، خامنه‌ای به وی پیشنهاد داده که به جای زمزمه آهنگ بنان به زمزمه دعا و مناجات بپردازد.»
 
مقام معظم رهبری اگر چه موسیقی را در شرع اسلام حرام نمی‌داند ولی معتقد است ترویج و آموزش موسیقی غربی که غالباً هدف آن بیان اهداف سیاسی و ضد دینی در قالب این هنر فراگیر است با رسالت موسیقی در تضاد است. بنابراین آموزش و تمرین آن شکل موسیقی که غالباً باعث ایجاد مشکلات روانی و رفتارهای غیر طبیعی می‌شود نیز نباید صورت گیرد. «موسیقی اگر انسان را از یاد خدا و معنویت غافل کند و به ابتذال، گناه و بیکارگی بکشاند، حرام است... موسیقی اگر انسان را به بیکارگی و ابتذال و بی حالی و واخوردگی از واقعیّت‌های زندگی و امثال این‌ها بکشاند، این موسیقی، موسیقی حلال نیست، موسیقی حرام است.موسیقی اگر چنانچه انسان را از معنویت، از خدا و از ذکر غافل کند، این موسیقی حرام است. موسیقی اگر انسان را به گناه و شهوترانی تشویق کند، این موسیقی حرام است.»
 
منبع : خط کش نیوز
/ 0 نظر / 57 بازدید