فتنه گر آینده کیست؟ مشایی؟رفسنجانی؟ لاریجانی و یا؟؟؟؟

ادامه قسمت اول

برخی از صحبت های امام خامنه ای را در این باره مرور می کنیم تا ببینیم که آیا آیت الله صادق لاریجانی، حاج حسین شریعتمداری، حسین صفار هرندی و ... مواضعشان با مواضع رهبری معظم در تضاد است یا نه؟


 امام خامنه ای :

انصافا احمدی نژاد بوده است که نام امام زمان و حضرت زهرا را در محافل بین المللی احیا کرده است.

در دولت نهم و دهم، حاکمیت یگانه است:

در دولت نهم و دهم- از وقتی که آقای احمدی نژاد آمده-بحث حاکمیت دوگانه نیست، حاکمیت یگانه است، یعنی دولت و رهبری و تشکیلات در امتداد یک خط قرار دارند، این را من جازما و قاطعا به شما عرض می کنم. ...


 جهت گیری این دولت، درست است:

البته معنایش این نیست که اختلاف نظری وجود ندارد، یا فلان مسئول دولتی یا رییس جمهور در نظرات و افکارشان نقاط اشتباهی ندارند، چرا از این قبیل هست، همیشه بوده، باز هم هست... یک وقت آدم به یک نظر قطعی می رسد، اما غالبا من به نظر قطعی و جازم نمی رسم، چون در این قضیه من صاحبنظر نیستم، لذا دخالت نمی کنم. در بعضی قضایا چرا ، اطلاعات دارم، جازمم، می فهمم خطایی وجود دارد، لذا جلویش را می گیرم و نمی گذارم انجام بگیرد، امام سیاست کلی، سیاست کلی هم جهتی است... این دولت جهتگیری اش جهت گیری درستی است.

مساله مکتب ایرانی:

همین مساله ی ایرانی گری و اینها که اشاره شد، من واقعا نفهمیدم که اینها حقیقتا دنبال اینند که حالا یک چیزی را در مقابل اسلام علم کنند. البته بدم می آید از این کاری که می کنند... اما اینکه اینها واقعا می خواهند یک مکتب ایرانی در مقابل مکتب اسلام علم کنند، من واقعا این را نمی فهمم. با ملاحظه ی قرائن گوناگون در کارهای اینها ، این به دست نمی آید... آقای احمدی نژاد واقعا نمی خواهد ایران را مقابل اسلام و برتر از آن قرار دهد، چرا که هیچ رییس جمهوری به اندازه ی او از اسلام و آرمانها و ارزش های اسلامی در سازمان ملل سخن نگفته و بنده با آنکه همواره به مسئولان انتقاد کرده ام، اما انصافا او بوده است که نام امام زمان و حضرت زهرا را در محافل بین المللی احیا کرده است...

موضوع حجاب و نقش دولت در آن:

من این مطلب را-که دولت نسبت به حجاب فقهی بی توجهند-قبول ندارم. مسئولان امروز، همه حجاب فقهی را قبول دارند، ولی اختلاف سلیقه در تاکتیک هاست...

فرضا دختری که حجاب کاملی ندارد اما شب قدر یا در مجلس دعای کمیل شرکت و به درگاه خدا تضرع می کند و یا در راهپیمایی ٢٢ بهمن تصویر امام را می گیرد، نمی توان گفت که بی دین است، بلکه نمی داند حجاب اسلامی چیست که باید او را توجیه  کرد. باید در باب حجاب، کتاب نوشت و از طریق مختلف مانند فیلم های تلویزیونی، حجاب را تبیین و افراد ناآگاه را ارشاد کرد.

رضایت عمیق از سیاست خارجی:

الان اگر رهبری چیزی بگوید، رییس جمهور می پذیرد و به آن عمل می کند، امروز وقتی رییس جمهور یا مسئول ارشدی از دولت به خارج از کشور می رود، من نگرانی ندارم، اما قبلا نگران بودم که مسئولان در خارج از کشور می خواهند چه بگویند؟ الان رییس جمهور با هر کسی در دنیا ملاقات کند و حرف بزند، من از حرف زدن او نگران نیستم، اطلاع هم ندارم، اما نگران نیستم. می دانم که خلاف جهت انقلاب و سیاست کلی نظام، مطلبی گفته نخواهد شد، مطلبی پیش نخواهد رفت، و لو حالا به لحاظ تعارف، دو کلمه هم یک چیزی بگویندچ اما کاری پیش نخواهد رفت. این را خاطرم جمع است...

نصیحت کنید، اما مواظب دشمن باشید:

من اعتقاد به نصح دارم. یعنی واقعا معتقدم اگر جامعه ی مدرسین، یک مواردی اشتباهی می بیند، ملاحظه رفاقت و دوستی را نکنند، نصیحت کنند، منتها مراقب باشند که یک جهت گیری عامی برای زمین زدن دولتی که حالا نسبت به شعارهای انقلاب وفادار است، نسبت به رهبری اظهار اطاعت می کند و چه و چه، ایجاد نشود، به آن حرکت کمک نشود. عرض ما این است. یک جوری نصیحت کنید که آن کسانی که قصد ریشه کنی دارند، نتوانند استفاده کنند ولی خوب نصیحت کنید، پیغام بدهید، کاغذ بنویسید، اگر یک جایی واقعا دیدید ضرورت دارد، اعلام هم بشود. اعلام عمومی در مواقع ضروری ایرادی ندارد، اما باید مراقبت بشود، این جور نیست که حالا انسان هر اعتراضی دارد مصلحت باشد که این را علنی و عمومی کند...

منبع:http://nahalnews.ir/news/1389-08-26/news1958.aspx

توضیح نویسنده مقاله : آنچنان که واضح ، شفاف ، روشن و مبرهن است؛ امام خامنه ای مشایی را فتنه بعدی نمی داند و حتی بر خلاف مدعیان ولایتمداری ؛ ایشان طرح مکتب ایرانی را در مقابل اسلام نمی داند ( دقیقا بر خلاف نظر جناب آقای صفار هرندی که در یک برنامه پر بیننده تلویزیونی با بی بصیرتی و غفلت تمام، مشایی را فتنه بعدی دانست و به راحتی از جرایم بزرگ امثال لاریجانی ، قالیباف ، علی مطهری، و ....چشم پوشی کرد)

هنوز یادمان نرفته که متحجرین در مورد مسئله حجاب چگونه بر احمدی نژاد تاختند و حتی ایشان را منکر ضروریات دین دانسته و این موضوع را از اثرات یار دیرینه ایشان مشایی دانستند...حجم وسیعی از تهمت ها در اواخر سال 88 به سوی دکتر احمدی نژاد روانه گردید فقط به این خاطر که ایشان گفته بود :

برای حجاب باید کار فرهنگی کرد و برخورد قهری درست نیست!

حال ببینید که چقدر مواضع منتخب ملت با مواضع امام خامنه ای هماهنگ است ، آنجا که امام خامنه ای می فرمایند:

من این مطلب را - که دولت نسبت به حجاب فقهی بی توجهند –" قبول ندارم". مسئولان امروز، همه حجاب فقهی را قبول دارند، ولی اختلاف سلیقه در تاکتیک هاست...

فرضا دختری که حجاب کاملی ندارد اما شب قدر یا در مجلس دعای کمیل شرکت و به درگاه خدا تضرع می کند و یا در راهپیمایی ٢٢ بهمن تصویر امام را می گیرد، نمی توان گفت که بی دین است، بلکه نمی داند حجاب اسلامی چیست که باید او را توجیه  کرد. باید در باب حجاب، کتاب نوشت و از طریق مختلف مانند فیلم های تلویزیونی، حجاب را تبیین و افراد ناآگاه را ارشاد کرد.

از سوی دیگر؛غالب این افراد؛ مشایی را یک منافق، توده ای، بدتر از سلمان رشدی، کافر حربی، پاشنه آشیل دولت و سرآغاز سقوط احمدی نژاد می دانند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در این مبحث لازم می دانم که به بیانات اخیر مقام معظم رهبری من باب حکم غیبت و تهمت در رسانه های عمومی اشاره نمایم تا معلوم گردد که چه کسانی عملا خلاف مواضع و بیانات ایشان عمل می کنند

حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای در جلسه درس خارج فقه امروز (07/10/89) در ذیل بحثِ موارد استثناء از حکم حرمت غیبت، در پاسخ به سؤالی پیرامون صدق غیبت در مواردی چون ذکر در نوشته، وبلاگ یا ضبط صوت و تصویر و انتقال آن، به نکات مهمی در تبیین احکام آن اشاره فرمودند.

به گزارش رجانیوز، این بخش از بیانات رهبر انقلاب که مستقیماً متوجه برخی تندروی‌ها در میان رسانه‌ها و نویسندگان جریان ارزشگرا است، باید به‌عنوان یک اصل و راهبرد اصلی رسانه‌ای مورد توجه قرار گیرد. رهبر انقلاب، در بیانات خود علاوه بر یادآوری خودداری از غیبت و افترا به افراد، اصل "حسن ظن" را مورد تأکید قرار داده‌اند و حتی در مورد افراد و جریان‌های منحرف و سران آن‌ها نیز تصریح می‌کنند که نباید غیبت آن‌ها را کرد و به آن‌ها تهمت زد، چرا که اظهارات آشکار زیادی برای نقد دارند.

اینى که اصلاً این کار [غیبت] جایز است یا جایز نیست ولو به قصد اصلاح باشد، این را نمیشود به طور مطلق یک چنین چیزى را پابند شد؛ که ما بگوئیم ما چون میخواهیم در امر جامعه اصلاح کنیم، پس زیدى را، عمروى را یا یک جریانى را به طور مطلق مورد تهاجم قرار بدهیم، غیبت کنیم؛ حالا آن کسانى که این کارها را میکنند، خیلى اوقات به غیبت هم اکتفاء نمیکنند؛ خب، ملاحظه میکنید دیگر. گاهى چیزهائى را مى‌آورند که معلوم نیست حدِّ غیبت بر او صادق باشد؛ شاید مصداق تهمت است، مصداق افتراء است، مصداق قول به غیر علم است، مصداق سبّ و شتم است؛ نمیشود این را گفت که اگر طرف قصد اصلاح دارد، پس بنابراین این جایز است براى او، نه؛ موارد استثناء همان مواردى است که [در کتب فقهی] ذکر شده است.

منتها باید این موارد صدق کند، احراز بشود. این خیلی مهم است. واقعاً یکى از چیزهائى که ما همه‌مان{باید توجه کنیم}، به مردم هم باید بگوئیم، یاد بدهیم که توجه بکنند این است که: به صرف توهم این که حالا این کار مصلحت دارد، دستشان را، یا قلمشان را، یا وبلاگشان را آزاد نکنند که هر چه به ذهنشان آمد، آن را بگویند؛ اینجور نیست، چون وسائل مدرن امروز همه مشمول همین حکم است. یعنى خواندن وبلاگ هم مثل خواندن کاغذ است، کتاب است، نامه است، مثل شنیدن حرف است. استماع غیبت شامل همه‌ى اینها میشود؛ یعنى ملاک استماع در اینها وجود دارد مسلّماً. شنیدن به گوش خصوصیتى ندارد، خواندن توی نامه هم عین همان است که ما در بحث استماع این را تأکید کردیم و عرض کردیم.

و اما بعد..........

تعارض!!!!!!

یک نفر این تعارضات را حل کند که آیا اعمال انجام گرفته ذیل از سوی برخی مدعیان ولایتمداری قبیح تر است یا مواضع و سخنان مشایی!!!!!؟

برای مثال جناب آقای شریعتمداری در سفری که آذرماه گذشته به رشت داشتند با سوال برخی از مردم مواجه شد مبنی بر اینکه :

چرا آقای علی لاریجانی رییس مجلس، در عصر انتخابات 22 خرداد و قبل از شمارش آرا به میرحسین موسوی بابت پیروزی در انتخابات، تبریک گفته است؟

متاسفانه جناب اقای شریعتمداری که منتظر است تا مشایی پای خود را کج بگذارد و شروع به تخریب دولت و دستاوردهای آن کند، در پاسخ به این سوال ترجیح داد چیزی نگوید!!!!!!!

اگر مشایی به میرحسین تبریک گفته بود همین ها خاکستر احمدی نژاد را هم بر باد داده بودند اما حالا سکوت کرده اند!!!!!!

جناب آقای شریعتمداری، در برابر این جمله حمید رسایی مبنی بر اینکه:

 آقایان علی لاریجانی و محمدرضا باهنر در 25 خرداد 88 و زمانی که جمعیت زیادی خیابان انقلاب و آزادی را در اعتراض به تقلب پر کرده بود، از خوشحالی در پوست خود نمیگنجیدند چه جوابی دارید؟

 درقضیه وقف دانشگاه آزاد اسلامی ، همه شاهد بودند که یکی از نمایندگان محترم مجلس به رییس مجلس تذکر آیین نامه ای داد که رهبر معظم انقلاب با وقف مخالفند اما جناب آقای علی لاریجاسبی!!!نظر رهبر معظم انقلاب را با وقاحت تمام به رای گذاشت و بی شرمانه تر اینکه رای هم آورد!!!!(یعنی اکثر نمایندگان مجلس به وقف دانشگاه آزاد که کاملا بر خلاف موازین شرعی و قانونی و بر خلاف نظر صریح مقام معظم رهبری بود، رای مثبت دادند!!!!!)

آقاین فتنه شناس!!! این کار علی لاریجاسبی، مخالفت صریح با نظر رهبر و مقتدای انقلاب ، امام خامنه ای نبود؟؟؟

چرا هیچ موضعی نگرفتید؟ شما نشان داده اید که درد دین ندارید ، بلکه مشکل شما در همان بهانه جو بودن است ولاغیر!!

استاد پناهیان در برنامه دیروز امروز فردا در نهم دی ماه 89 فرمودند که خواصی که در 8 ماه فتنه سکوت کردند مسئولند؛ اما اینجا باید به گوش عموم برسانم که ایها الناس ولله ، علی لاریجانی جز خواص ساکت نبود!!

بله او نه تنها دفاعی از دولت و ... نکرد که بسیار بالاتر، خود مشوق و مروج فتنه گران بود

جمله معروف اودر مجلس هیچگاه از ذهن بسیجیان خمینی پاک نخواهد گردید تا در پیشگاه عدل الهی پاسخگو باشد:

آری هم او بود که در 25 خرداد و هنگامی که بسیجیان، غائله 25 خرداد را جمع کردند با عصبانیت در مجلس فریاد بر آورده بود که : لباس شخصی ها چرا به جان مردم افتاده اند؟

و هم او بود که دو روز بعد از انتخابات در شبکه دوم سیما علنا از آیت الله جنتی انتقاد کرد که چرا از یک کاندیدای خاص حمایت کرده است و این درحالی است که حضرت آقا در دیدار نمایندگان کاندیداها ، این کار ایت الله جنتی را ستودند و فرمودند: آیت الله جنتی حتما صلاح دیده اند که از احمدی نژاد دفاع کنند و ایشان هیچ وقت آخرت خود را با دنیای احمدی نژاد عوض نمیکند!!!

جناب آقای شریعتمداری ؛ جناب آقای صفار هرندی روز 14 خرداد 89 را یادتان هست؟

ابتدا احمدی نژاد بالای تریبون رفت و سخنرانی کرد، سپس سید حسن خمینی (که مردم اجازه سخنرانی به سید حسن خمینی ندادند) و بعد از آن مقام معظم رهبری خطبه های نماز جمعه را خواندند

نکته بسیار مهم اینجاست که فردای آن روز جناب آقای علی مطهری (نماینده مجلس و برادر خانم رییس مجلس) بیانیه داد که :

ای کسانی که با صدر اسلام مقایسه میکنید ، آیا خوب است که ما هم شما را با لشگر عمر سعد مقایسه کنیم که اجازه صحبت به فرزند پیامبر ندادند؟؟؟

و تاسف بر انگیز اینجاست که در آن روز تنها و تنها امام خامنه ای از زبیر و سقوط او در صدر اسلام سخن گفت!!!!!!!!!

به عبارت بهتر علی مطهری ،با وقاحت تمام؛ مردمی که در 14 خرداد به سید حسن خمینی اعتراض کردند  را لشگر عمر سعد نامید و رهبر معظم انقلاب را نیز(نعوذ بالله) به عمر سعد تشبیه نمود!!!!!!!!!

تاسف برانگیزتر اینکه این مومنان لجوج که برای هر حرف مشایی هزار بیانیه می دهند از کنار این موضوع به سادگی گذشتند و حتی در مجلس نیز نه تذکری و نه اخطاری به ایشان داده نشد؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر حرفهای علی مطهری را مشایی زده بود همین شماها خاکستر احمدی نژاد را بر باد نمی دادید؟؟؟؟؟

اقای شریعتمداری، آقای صفار هرندی مشکل شما با خود احمدی نژاد است و نه با مشایی!!!

چرا که اگر کارتان برای رضای خدا بود در مقابل حرفهای علی مطهری ملعون بی بصیرت نیز بایستی موضع می گرفتید و همین موضع نگرفتن شما در برابر انحرافات بزرگ دیگر اصولگراها و بزرگ نمایی کردن اشتباهات مشایی همه و همه نشان دهنده این است که مشکل شما در بهانه گیر بودن و همان نبرد استعلا است و لا غیر!!

به نظر می رسد این روایت ، در اوج اختصار بتواند این بحث را به زیبایی به پایان برساند:

به امام صادق(علیه‌السلا م) عرض شد که شخصی شما را دوست دارد اما در برائت از دشمن شما ضعیف است. در ادامه حضرت فرمودند:
هیهات کذب من ادعی محبتنا و لم یتبرء من عدونا؛
هرگز چنین نیست؛ دروغ می‌گوید هر کس که ادعا می‌کند دوست ماست ولی از دشمن ما بیزاری نجوید.
«بحارالانوار: جلد 27، صفحه 58 ، حدیث 19»

به نظر می رسد که کسانی که مشایی را فتنه بعدی می دانند (همانند جناب صفار هرندی و بسیاری از بچه حزب اللهی ها!!) و در برابر دشمنان خونی اهل بیت علیهم السلام ( همچون میرحسین موسوی ، سیدمحمد خاتمی ، اکبر هاشمی رفسنجانی و ...) ادعای ادب و ... دارند و یا حتی سکوت کرده اند ؛ از غربال شدگان اصلی در فتنه آینده باشند

اوج تهمت هایی که برخی اصولگرانماها!!!در بولتن های ساختگی شان به مشایی و دکتر احمدی نژاد می زنند و دکتر را فتنه بعدی می دانند نشان از همین موضوع دارد

در قضیه برکناری وزیر خارجه نیز شاهد حملات همه جانبه اکثر اصولگرایان به دکتر احمدی نژاد بودیم و چقدر انسان باید برای مظلومیت دکتر غصه بخورد که حتی هیچ جوابی یه این مدعیان!!!!ولایتمداری نداد

اما قضیه برکناری متکی از کجا نشات می گرفت؟

در ابتدا باید یادآور شوم که منوچهر متکی ، رییس ستاد لاریجانی در انتخابات سال 84 بوده و از حامیان سرسخت علی لاریجانی است، ایشان از وزرای تحمیلی به دکتر احمدی نژاد بوده و دکتر از ابتدا نیز از بودن ایشان در این سمت، رضایت قلبی نداشت

مواضع او با مواضع ضد استکباری دکتر چندان هماهنگی نداشت، برای مثال دکتر احمدی نژاد خواستار توسعه روابط با کشورهای آمریکای لاتین و آفریقا بود اما جناب آقای متکی(آنچنان که معاونانش میگویند) حتی بدون هماهنگی با دکتر احمدی نژاد، به سفر به اروپا اقدام می کرده است و این درحالی است که دکتر ، به شدت خواستار کاهش روابط با قدرتهای استعماری بود

/ 23 نظر / 100 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سیگنال

با سلام ممنون از مقاله روشن گرایانتون امیدوارم مخالفین غافل از خواب غفلت بیدار بشن . (زندگی را به بیداری بگذرانیم که به اجبار سالها خواهیم خفت).

اجرای یارانه ها قطعا کار مفیدی است البته اگر درامد حاصله صرف بریز و بپاش های استانی و امثالهم نشود بعد هم همه چیز رو منتسب به امام زمان کنند و دهن عوام مردم رو هم ببندند و بشینند بگند حفظ نظام واجبه!!!!!

mojtaba mostafavi

سلام ، رهبر عزیز حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمودند آزادی سخن و تظاهرات برای مصر ییها و تونسیها و همچنین مردم لیبی حلال است ، فقط می‌خواهم بپرسم آیا این آزادی فقط برای سنی هاست یا برای شیعیان هم هست ؟ چیزی که خیلی واضح است اینکه کشتن مسلمآنانی‌ که فقط آزادی حقیقی میخواهند دوباره مد شده ، چه در خارج و چه در مملکت خودمآن.

**منتظر**

سلام خواهر من باز هم اینجا تقابل شور رو می بینم لطفا از کسی بیخود و بیجهت حمایت نکنیم کارهای لاریجانی(یا به قول شما لاریجاسبی که اتفاقا بسار خوب حق مطلبو رسوند)دلیل بر رد کس دیگه نمیشه هرچند صفار و شریعتمداری و قالیباف و حتی خود دکتر احمدی نژاد که من از طرفدارهای حتمی ایشون هستم ملاک نیستن و امکان لغزش براشون هست ملاک واقعی فقط امام خامنه ای هستن و بصیرت یعنی چشم به دهان ایشون داشتن به قول عارف و عالم بزرگ جناب حجته الاسلام و الامسلمین آقای حسن زاده آملی:گوشتون به دهان مبارک این سید جلیل(حضرت امام خامنه ای)باشه که ایشون هم چشم به دهان مبارک حضرت صاحب(عج)دارند

یه بنده خدا

این چرت و پرت ها چیه که نوشتین.فتنه چیه؟ از کی تا حالا به آزاذی خواهی میگید فتنه؟ چرا خامنه ای و جنتی به مردم مصر و تونس و .... میگن آزادی خواه و به مرذم خودشون میگن فتنه گر؟ براتون متآسفم با این افکار.... برو بیشتر فکر کن به زودی باید برید پیش بن علی و حسنی مبارک و انشالله قذافی دیکتاتور های پست

معین

باسلام به نظرمی رسد جنابعالی وهمکفرانتان می خواهیدازاوضاع قمردر عقربی که براثرفتنه ی سال 88به وجود آمده است آب گل آلود بگیرید وبه السابقون نظام مانند حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی وحجت السلام والمسلمین ناطق نوری ومجاهدینی مانند جناب آقای قالیباف که خدمات فراوان ایشان درنیروی انتظامی هنوز هم منشا برکات زیادی است توهین کنید ومردم رابه این تلاشگران راه خدا بدبین کنید آیانمی دانید آقای هاشمی رفسنجانی مستقیما ازسوی رهبری به عنوان رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخاب شده اندوآیابازنمی دانید که آقای ناطق نوری مسوول دفتر بازرسی رهبری هستند؟آیااین جمله امام رانشنیده ایدکه فرمودندبدخواهان بدانند هاشمی زنده است تا تاریخ زنده است؟آیا جناب آقای شریعتمداری نماینده ی رهبری درموسسه ی کیهان نیستند؟درپایان به جنابعالی متواضعانه توصیه می کنم تا سریعا ازاین افکاربرگردیدودرجهت مواضع رهبری قدم بردارید.

محمد...ط

بسم الله الرحمن الرحيم سلام داداش اگه يه كمي از اون پولايي كه رحيم مشايي بهت داده به ما هم بدي شب و روز واسش تبليغ ميكنيم... داداش آدم وعالم فهميدن كه رحيم مشايي يه ريگي به كفشش هست وقتي مطهري زمان از نفوذ فراماسونري تو دولت ولايي رئيس جمهور محبوب ميگه يعني... خدايا ما رو از فتنه هاي آخرالزمان حفظ بفرما...آمين به اميدديدن دولت عشق...

علی

وای برشما بااین همه جهالت اگر حسین (ع) اکنون زنده بود بدست شماهاشهید می شد

سید رضا موسوی

من نه تحلیل میکنم نه حال جنگ و جدل کلامی رو دارم ما به هیچ کس جز آقا _چشم_نمیگیم حتی _احمدی نژاد_ شما کاسه ی داغ تر از آش نشید عمق تحلیل هاتون و طرفداریتون از احمدی نژاد به حدی زیاده که نور بهش نمی تابه! اما فقط یک نکته: بنده کاری به جواب شما ندارم لطفا نایب مهدی (عج) را حمایت کنید مثل قبل(چون به وضوح روشنه که عاشقانه دوستش دارید) و از من به دل نگیرید من فقط یه شاعرم! و به قول دوستان : اگر سلطان تویی دیگر ابایی نیست میگویم که من یک شاعر درباری ام مداح سلطانم... العاقبه للمتقین

مجی الدین

اجازه بدین خاطره ای بگم از دیداری که با مقام معظم رهبری در یک دیدار دانشجویی نصیبم شد و مقام علمی والای ایشان را نشان می دهد در این دیدار دانشجویی آقا فرمودند انتگرال دوگانه را هیچوقت فراموش نکنین و من مطمئنم که انتگرال دوگانه به هیج عنوان در حوزه ها تدریس نمیشه و من نمی دونم آقا چگونه به این علم دسترسی پیدا کرده ضمنا بگم من از شاگردان آپقای جداد عادل هستم با تشکر