جنبش اینترنتی عاشورائیان در زمینه اصلاح موتورهای جستجو

1) هدف از این طرح:

دوستان اگر سری به موتورهای جستجو بزنید و واژه های Ashura و Muharram و کلمات شبیه این اسامی را سرچ کنید، معمولا به تصاویری نامناسب در خصوص قمه زنی و
وهن مذهب راستین شیعه می رسید که بعید نیست با مقاصد و اهداف مغرضانه با این نام ها در فضای نت آپلود و گسترش یافته باشد.

هدف ما این هست که در یک حرکت جمعی یک بمب گوگلی جهت اصلاح بخش تصاویر موتور های جستجو در زمینه کلمات مربوط به قیام عاشورا و حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام راه بیندازیم. به طوری که در نتیجه کار (که البته ممکن است مدتی طول بکشد تا به ثمردهی برسد)، شاهد تغییر و اصلاح این الگو در موتورهای جستجو باشیم.

2) مراحل انجام کار:

1- برای اینکار لازم هست ابتدا تصاویری جذاب و مناسب با این موضوع طراحی کرده و با نام، عنوان و توضیحاتی که بیانگر ارتباط آن به قیام عاشورا و وجود نازنین حضرت داشته باشد، در فضای مطمئنی آپلود کنیم.

2- مرحله دوم فعالیت این هست که این تصاویر را تا جایی که ممکن است در فضای سایبری گسترش دهیم. به این منظور لازم است تمام دوستان تا جایی که می توانند در قرار دادن این تصاویر در وبلاگ ها و سایت های خودشان و معرفی آن به دوستان تلاش کنند تا با ایجاد یک شبکه عنکبوتی مثبت بتوانیم این حرکت شوم را خنثی نماییم.

قسمت اعظم کار در آماده سازی و آپلود تصاویر انجام گرفته است که بخشی از آنها را می توانید در آلبوم تصاویر همینجا مشاهده بفرمایید:

http://jonbesh.mihanblog.com/post/category/5

البته در این مرحله هنوز جای کار باقیست و هر اندازه که بتوانیم تصاویر بیشتری با این نام، محتوا و توضیح ساخته و آپلود کنیم، به هدف نزدیک تر خواهیم شد.لذا در این خصوص
از همه دوستانی که آمادگی فعالیت در این زمینه را دارند، صمیمانه دعوت به همکاری می کنیم. ( لطفا به این آدرس جهت همکاری مراجعه نمایید  http://www.jonbesh.mihanblog.com/post/3)

همکاری دوستان در این مرحله می تواند در زمینه های ذیل باشد:

1) در بخش پیوند های سایت یا وبلاگ پیوندی تحت عنوان
تصاویر  Ashura و Muharram ایجاد کرده و لینک آلبوم تصاویر که معرفی شد را قرار دهید:

http://jonbesh.mihanblog.com/post/category/5

2) همچنین موضوعی تحت همین عنوان ایجاد نمایید و تصاویر منتخبی که به  معرفی شده  را قرار داده و به دوستانتان نیز معرفی نمایید و آنها را تشویق به شرکت در این جنبش کنید.

3) ضمنا، از دوستانی که امکان فعالیت گسترده تری دارند، پیشنهاد می شود وبلاگی اختصاصی برای فعالیت های جنبش ایجاد کنند تا کارها در آن متمرکز شود.

ان شاءالله که این فعالیت ما مورد رضایت خداوند متعال و توجه و عنایات ائمه اطهار علیهم السلام خصوصا آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام قرار بگیرد.

منتظر اخبار بعدی جنبش باشید...!!!

اللهُمَ اَرزُقنَا زیَارَةَ الحُسَینِ علیه السّلام فِی الدُنیَا وَ شَفاعَتهُ فِی الآخِرَة

_________________________________________________________

تعدادی از تصاویر Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

Ashura ، Muharram

/ 1 نظر / 99 بازدید
اکبر مدیر مرجع مذهبی ایران

سلام و خسته نباشی خدمت شما بابت زحمات فراوان.دوست عزیز من این مطلب را با اجازه شما در وب خود قرار میدهم امید وارم اجازه بدهید و هدف ترویج عاشورا و محرم است.من شما را لینک کردم.شما هم مرا با نام مرجع مذهبی ایران لینک کنید.با تشکر از شما