می خواهم مدالم را به رهبر انقلاب تقدیم کنم

برنده مدال برنز در مسابقات آسیایی گفت: حمایت و توجه دولت و همچنین سفرهای استانی، روحیه ای مضاعف برای کسب مدال بود.

الهه منصوریان امروز با حضور در شبکه یک سیما و در برنامه خانواده به تشریح سفر خود به چین پرداخت.خانم منصوریان در این برنامه گفت: "می خواهم مدالم را به رهبر انقلاب تقدیم کنم و از مسئولین تقاضا دارم تا فرصتی را برایم مهیا کنند تا بتوانم با رهبر معظم انقلاب دیدار داشته باشم و در این دیدار  مدالم را تقدیم ایشان کنم".

 


الهه منصوریان سانشوکار وزن 52 کیلوگرم تیم ملی ووشوی بانوان ایران در سومین دیدار خود در بازی های آسیایی گوانگجو برابر حریفی از ویتنام، شسکست خورد و نشان برنز رقابت های وزن 52 کیلوگرم را برای کشورمان رقم زد.منصوریان با شکست حریف قدرتمند خود با مسجل شدن مدال برنزش به عنوان اولین مدالیست تیم ملی ووشو بانوان در بازیهای آسیایی محسوب می شود.

همچنین الهه منصوریان برنده مدال برنز رقابت های ووشوی بانوان در مسابقات آسیایی در گفتگو با خبرنگار همت آنلاین گفت: اولین دوره ای بود که در این مسابقات شرکت می کردم، سطح مسابقه ها خیلی بالا بود.دولت با سفرهای استانی، بستری مناسب برای پیشرفت ورزش بانوان فراهم کردوی افزود: من برای رسیدن به این مرحله، نایب قهرمان المپیک و قهرمان جهان را شکست دادم اما متاسفانه نتوانستم حریف خود را در مرحله نیمه نهایی مغلوب سازم.

منصوریان از حمایت های دولت به ورزش بانوان تقدیر و تصریح کرد: دولت خدمتگزار با فراهم کردن بستری مناسب جهت پیشرفت کشور به خصوص ورزش بانوان، با سفرهای استانی و رسیدگی به همه نقاط کشور و همچنین احداث سالن های ورزشی مخصوص بانوان نشان داد که به بانوان توجه و در این راستا سرمایه گذاری می کند که این امر برای ورزشکاران سبب روحیه گرفتن برای کسب مدال شد.وی که اولین مدال را برای کاروان ووشو کسب کرد، ادامه داد: زمانی که توانستم مدال برنز را کسب کنم احساس خیلی خوبی داشتم  و همان لحظه باور کردم که می توانم با تلاش و تمرین بیشتر مدال خوشرنگ تری را بگیرم.

منصوریان پیروزی خود و کسب مدال برنزدر مسابقات آسیایی را کاری گروهی دانست و اضافه کرد: مدال من نتیجه کاری گروهی است که بیش از همه این پیروزی را مدیون مادرم هستم.برای کشورهای دیگر، اینکه بانویی محجه بتواند مدال بیاورد، بسیار شگفت انگیز بودوی با اشاره به اینکه در مسابقات آسیایی، پیروزی بانویی محجبه برای دیگر کشورها باور نکردنی بود، اظهار داشت: برای کشورهای دیگر، اینکه بانویی محجه بتواند مدال بیاورد، بسیار شگفت انگیز بود؛ آنها حجاب را محدودیت می دانند در صورتی که تیم بانوان ایرانی با حجاب خود نشان دادند که این فرضیه کاملا نابه جا بوده است.

منصوری در پایان خاطر نشان کرد: شرمنده مردم هستم که نتوانستم مدالی خوش رنگ تر از برنز بیاورم؛ حریف ویتنامی من مرا کاملا آنالیز و راه را بسته بود، هر کاری کردم نتوانستم بر او غلبه کنم. انشاءالله در بازیهای آینده بتوانم به مدال طلا برسم.

/ 0 نظر / 64 بازدید