مرگ ملک عبدالله پادشاه ظالم حجاز در آستانه ظـــهور (بشارت ظهور منجی) :

مرگ ملک عبدالله پادشاه ظالم حجاز در آستانه ظهور که قرنها پیش توسط ائمه اطهار(ع) پیش بینی شده ، یکی از مهمترین نشانه های قریب الوقوع بودن ظهور است و در واقع می توان آن را کلید آغاز شمارش معکوس وقایع ظهور در نظر گرفت تا جائی که صادق آل محمد(ص) می فرمایند :

که هرکس برای من مرگ عبدالله را تضمین کند ، من ظهور را برای او تضمین می کنم!...(1)

امام صادق (ع) :

آنگاه که مرگ عبد اللهفرا رسد، مردم در جانشینى او نسبت به هیچکس به توافق نمى رسند و این جریان تا ظهور حضرت صاحب الامر همچنان ادامه مى یابد، عمر سلطنت هاى چندین ساله بسر آمده ، نوبت پادشاهى چند ماهه و چندین روزه فرا مى رسد. ابوبصیر مى گوید: پرسیدم : آیا این وضع به طول مى انجامد؟ فرمود: هرگز.و این درگیرى بعد از کشته شدن این پادشاه (عبدالله ) منجر به کشمکش بین قبیله هاى حجاز مى شود. ( بحار 52 ص 210 و 240 )

و اینک منتظران مقدم مهدی فاطمه(س) بی صبرانه در انتظار شروع سلسله وار حوادث ظهور با تحقق این نشانه هستند ، علی الخصوص با فجایع صورت گرفته توسط این خاندان منحوس و کشتار مظلومانه شیعیان بی دفاع یمن و عراق  که در واقع تیشه به ریشه خود زده و آخرین میخ را بر تابوت خود کوبیده اند.

تغییرات گسترده درخاورمیانه بدنیال مرگ عبدالله

فارغ از مسئله ظهور ، تحقق این واقعه تاثیری بسیار عمیق بر معادلات سیاسی ، اجتماعی منطقه خواهد گذاشت ، سالهاست که وهابیت منحوس و رژیم آل سعود چون دملهای چرکینی پیکر امت اسلامی را آزار می دهد ، ارتباطات گسترده با دشمنان خونی جهان اسلام مانند آمریکا و اسرائیل ، خلق و پشتیبانی  گروههای تروریستی در جای جای منطقه از افغانستان و پاکستان تا ایران و عراق و فلسطین و لبنان ، از القاعده و طالبان تا نصرالاسلام و  ...  تلاش بی وقفه برای گسترش تفکر خشونت زای وهابیت  و گسیل سیل افراد فریب خورده انتحاری به نقاط مختلف جهان اسلام ،  نابودی فیزیکی و فرهنگی شیعیان با هزینه کردن میلیاردها دلار، ایجاد تفرقه و اختلاف در میان مسلمانان با تکفیر و فتواهای آنچنانی و ... همه و همه گوشه ای از جنایات این دست پرورده های استعمار است.

و اینک اوضاع سیاسی اجتماعی عربستان در حال انفجار است ، وجود 80 شاهزاده تشنه قدرت که مانند گرگهای گرسنه در انتظار فرصت برای حمله و ستیز هستند ، اوضاع بسته سیاسی عربستان که سالهاست حسرت آزادی و انتخاب و حق رای را بر دل مردم  عربستان گذاشته است، زمینه های بسیار مساعدی برای بحرانهایی عمیق است  که تنها با یک جرقه و حادثه ایجاد  خواهد شد. مرگ پاشاه هشتاد و خورده ای ساله عربستان که حتی کارشناسان عربستانی و آمریکایی مدتها پیش نابودی قریب الوقوع وی را پیش بینی کرده اند ، بمثابه خرابی ستون این بنای شیطانی خواهد بود. (لازم به ذکر است که در مدت چند سال گذشته 1 یا 2 نقشه ترور ملک عبدالله نیز فاش و خنثی شد)

احتمال وجود یک خطا

با مطالعه برخی کتب ومنابع مهدویت تا مدتها فکر می کردم که این واقعه مبارک در ماه ذی الحجه روی خواهد داد و در این ایام بی صبرانه انتظار آن را می کشیدم ولی دیروز که با استاد خادم الامام(عج) از محققین برجسته مهدویت در این زمینه صحبت می کردم ، ایشان به وجود یک اشتباه در این زمینه اشاره فرمودند و آن اینکه برخی گمان می کنند که فرد مورد اشاره در حدیث :

امام صادق(ع) :

هنگامی که مردم در عرفات وقوف کرده اند ، سواری که بر وسیله نقلیه تیزتکی سوار است ، از راه می رسد و مرگ خلیفه ای را خبر می دهد ، فرج آل محمد(ص) و فرج همه مردم در آن هنگام است.(2)

 

http://www.alvadossadegh.com/alvadossadegh/Images/Article/Arabestan07.jpg


که در ماه ذی الحجه کشته خواهد شد ، ملک عبدلله است در حالی که ما فکر می کنیم این فرد صدام بوده است که چند سال قبل دقیقاً در همین ایام کشته شد ، ایشان می فرمود که بنده با سایت بنت جبیل که از سایتهای بسیار فعال در زمینه مصداق شناسی عصر ظهور بوده و محققین آن از رزمندگان حزب الله لبنان هستند ، همکاری دارم از اعضاء این سایت می فرمودند که رفقای ما از حزب الله لبنان در مراسم دو سال پیش حج که تشریف داشتند نقل می کنند که دقیقاً وقوع این حادثه را به چشم خود دیده اند زمانی که یکی از این وهابیون داغدار مرگ صدام سوار بر جیب آمریکایی وارد صحرای منی شده و خبر مرگ صدام را اعلام کرد و غوغایی در بین وهابیون طرفدار صدام ایجاد شد که چرا چنین فاجعه ای باید در روز عید قربان برای ما روی دهد ( عید قربان آنها مصادف با روز عرفه در ایران بوده است ).

البته این محقق عزیز می فرمود که بنده تصمیم دارم که مقاله آل سعود را که آماده است در طی هفته های آینده منتشر نمایم ، مقاله ای که دارای احادیثی عجیب و یقین آور در مورد تطبیق زمان ما با ایام نزدیک به ظهور است که بنده  با کسب اجازه از ایشان به یک موردش اشاره می کنم :

ایشان می فرمود حدیثی داریم در کتب قدیمی که کمتر مورد توجه محقیقن قرار گرفته است بدین مضمون که عربستان پادشاهی خواهد داشت که نام او نام یک حیوان است و پادشاه بعدی که برادر اوست عبدالله نام دارد و بعد از عبدالله ظهور خواهد بود ، ایشان می فرمود ما در فرهنگ لغت عرب که جستجو کردیم معنی «فهد» را یوزپلنگ ذکر کرده بودند.

 البته امیدواریم این محقق عزیز در روزهای آینده مقاله آل سعود و این حدیث عجیب را بصورت کامل همراه با سند ، منتشر فرمایند.

زلزله بزرگ عربستان در چه تاریخی ؟!

احادیث شریف برای مرگ عبدالله زمان مشخصی را ذکر نفرموده اند و ممکن است در هر روزی از ایام سال رخ دهد حتی در ذی الحجه و ایام حج ! انشاالله

 

http://media.farsnews.com/Media/8609/Images/jpg/A0363/A0363616.jpg

 

البته امسال هم مانند سالهای گذشته بی صبرانه در انتظار پیام سالیانه نائب امام زمان(عج) به مراسم روحانی حج هستیم  باشد که به فضل الهی امسال نیز حضرتش مانند سالهای گذشته و انشاالله صریحتر و آشکارتر بشارت نزدیک بودن دیدار یار غائب را به عاشقان نور هدیه دهد.

............

(1)   – غیبت شیخ طوسی ص 271 – بحار الانوار ج 52 ص 210

(2)   – غیبت نعمانی ص142 – بحارالانوار جلد 52  ص 240 ( روزگار رهایی ص 920)

(3)  – قابل ذکر است که خاندان آل سعود ریشه ای یهودی دارد از خاندان یهودیان مردخای که کینه عمیق و دیرینه آنها را نسبت به مسلمانان و علی الخصوص شیعیان قابل درک می سازد.

/ 6 نظر / 152 بازدید
علی

سلااااااااااااااام. شرمنده دیر دیر میام به وبلاگتون.درسها خیلی سرم رو مشغول کرده و کمتر وقت پیدا می کنم که تو اینترنت باشم. الآن هم با هزار مکافات وقت پیدا کردم که بیام و یه عرض ادبی کنم و بگم که نامرد نیستم و هر وقت بتونم به وب شما میام. مطلب جدیدتون رو هم خوندم واقعاَ عالی بود. انشاالله از سربازان امام زمان(عج) باشید. فعلاَ خداحافظ تا وقت دیگر یاعلی جانم فدای سیدعلی

قاسم نصراله

وبلاک بسیار خوبی دارید این شعر از قاسم نصراله ( سایت ظهور بسیار نزدیک است ) تقدیم به شما[گل] مرگ بر آل سعود ، مرگ بر سرورشان **** شر وهابي ها ، كم شود از سرمان روز ميلاد امام ، نفس پاكي كشتند **** روز حزن باقر ، مي روند گورستان ( انشاءالله) از كف دست دهند ، هرچه دارند اگر**** دگر اين خورده رقم ، كه بيايد جانان حاجي امروز دگر ، در طوافت تو بگو **** الامان مهدي جان ، العجل مهدي جان روز رمي جمرات ، سنگ بر سنگ مزن **** تو بزن سنگت بر ،حاكم آن سامان حيف از نام قشنگ ،كه بود عبداله *** نيست درواقع كه هست ، بنده اي از شيطان همگي دست دعا ، همگي رو به خدا *** مرگ بر آل سعود ، مرگ بر سرورشان به امید موفقیت روز افزون

حسن.س.

اگر یک سیر اجمالی در احادیث کنیم گفته شده که مرگ عبدالله حتمالا در ماه صفر یا ربیع الاول است.به حدیث زیر که خبر از آمدن ستاره ای سرخ و مرگ عباسی می دهد توجه کنید: هر گاه عبّاسی به خراسان رسد، گیسوی سختی‏آور در مشرق طلوع می‏کند. ...... پس هر گاه آن را دیدید، از شرّ فتنه‏ها به خدا پناه برید.طلوع این ستاره پس از گرفتن خورشید و ماه خواهد بود. سپس ]بنی‏ عبّاس[درنگ نمی‏کنند(دوام نمی آورند) [جز زمانی کوتاه]، تا آنکه اَبْقَع در مصر آشکار شود (الفتن، ص 148، جزء ۳، ح از طرفی در احادیث زمان ظهور ستاره ی سرخ ماه صفر یا یکی دو ماه بعد آن ذکر شده است: در ماه صفر نشانه ای خواهد بود و ستاره ای دنباله دار آشکار می گردد (الفتن ، ص 148 ،جزء 3، ذیل ح 609.) در ماه صفر و ربیع الأوّل و ربیع الثانی یا رجب در آفاق گردش می کند...(الفتن ، ص 152 ،جزء 3، ذیل ح 620)

مبشر

السلام علیک یا مولا یا صاحب الزمان (عج) والسلام علیک یا قائدنا و مولانا امام الخامنه ای (مدظله) و با سلام و درود بر شما حالتون چطوره؟ خدا قوت اميدوارم در پناه مولا صاحب الزمان (عج) موفق و موید باشيد. اجرکم عندالله يا علي

قاسم نصراله

با سلام : تقديم به همه مبشران و منتظران قدوم مهدي فاطمه مشتاق تر هر روز ، پر مي كشم اينجا - تا كه رها گردم ، از محبس دنيا با دوستان خود ، موج بشارت را - بر هر دلي داديم ، با همتي و الا خواهي اگر خرم ، گردد كوير دل - هديه نما يك شب ، يك قطره اشكت را خواهم كه سوزم با ، عشق تو من مولا - خاكسترم ريزي ، بر آب دريا ها امواج شادي بخش ، داده پر و بالم - بشنيدم از رهبر ، فتحا" مبينا را سردار فتح قدس ، لب مي كند تا وا - حس مي كنم من هم ، بوي تو را آقا هر شب دلي دارم ؛ مملو از عشقت - پر مي كشم از شوق ، تا لانه ي زهرا آن گونه گريم من ، تا كه تو را بينم - بر ديده ام بگذار ، دستان گرمت را آماده ام تا كه ، خاك رهت گردم - چون يك نظر بينم ، روي دل آرا را اين جمع نوراني ، محتاج لطف تو - دست دعايت را ، همراه كن با ما اميدوارم موفق و مويد و منصور باشيد

قاسم نصراله

سلام : با این همه بشارت صفحه اصلی وبلاکتون رو شاد کنید . موفق و موید باشید[گل] سيد علي الخامنه اي آيت عظمي **** دارد نفسي مثل دم حضرت عيسي با دست چپش او گلوي خصم فشارد****فرعون زمان را كند او غرق چو موسي هر كس كه هوس كرد شود كرببلائي***او مي بردش پيش حسين، ثاني يحيي يك سيد علي شافي ايران شود و بس****معصوم نشيند نگرد محشر كبري يك جلوه ي معصوم شفاعتگري اوست****باب همه ي صفات حق در حد اعلي يك واجب دين رمز نجات است و شفاعت**** با بانك اذان نظر نما سوي مصلي اي كاش بصيرت به دلم موج فشاند **** تا اينكه رسد ذكر لب حامل بشري اي كاش كه با معرفت اين ره بشود سر****شرمنده نباشم به بر زينب كبري