بسیجی خامنه ای بودن هم از بسیجی خمینی بودن سخت تر است

خشونت طلبی بر دامن بسیج لکه ننگ نیست. تجلیل حقیقی از اوست که بر زبانی اعرج و اعوج رفته است. بسیجی عاشق حیدار کرار است که از القابش “قتال العرب” بود که ذوالفقار او بیشتر از اینکه کافر کشته باشد، منافق و متحجر کشته بود. در کدام غزوه صدر اسلام پنج هزار کافر به تیغ علی (ع) کشته شده است؟ مجموع کشته شدگان غزوات صدر اسلام به دو هزار نفر هم نمی رسد. اما تنها در جنگ جمل، پنج هزار نفر کشته شده اند. این حداقل آمار داده شده در منابع تاریخ اسلام است. برخی از ده هزار فراتر نوشته اند. لازم نیست به بسیجی درس بد بودن خشونت طلبی بدهند. بسیجی زودتر از همه فهمیده که خشونت چقدر بد است. بسیجی آنوقت که تن حسین علم الهدی و یارانش در هویزه مظلومانه زیر شنی تانک رفت و سر سردار خیبر در طلائیه با ترکش گلوله توپ جدا شد و پیکر آن مرد روی دجله با گلوله آرپیچی تکه تکه شد و سوخت فهمیده است که خشونت بد است. باتومی که در دست بچه های بسیج است نماد مظلومیت آنهاست. از باتوم در برابر دو هزار کانال ماهواره که بیست و چهار ساعته به انقلاب بسیجی و آرمانهای او می تازند چه بر می آید؟ جمع کردن اغتشاشات از خیابانهای تهران با باتوم تنها یک چشمه از هزار کرامت بچه های بسیج بود. کاری که دولت آمریکا در اعتشاشات سال ۱۹۹۰ لس آنجلس نه با باتوم پلیس محلی، که با تجهیزات پلیس ایالتی، با اف.بی.آی، با گارد ملی و حتی لشگر ۸۲ هوابرد نیروی زمینی هم نتوانست از عهده آن بر بیاید و سپاه تفنگ داران دریایی اش را با تانک و توپ وارد لس آنجلس کرد و بالاخره موفق به خواباندن اغتشاشات شد!

دشمن بسیجیان خمینی در جنگ، یک اتاق جنگ داشت که در بغداد بود و دشمن بسیجیان خامنه ای امروز یک اتاق جنگ در لندن و ده اتاق جنگ در تهران دارد و دو هزار اتاق جنگ در بالای جو! دشمن البته کور خوانده است و اگر همه عالم تبدیل به اتاق جنگ علیه آرمان بسیج بشود، بسیجی به وظیفه خود در کمال بصیرت آشناست. امیرمؤمنان (ع) فرمود: الا و لا یحمل هذا العلم الا اهل البصر و الصبر. بسیجی فقط عاشق “قتال العرب” بودن امیرالمؤمنین (ع) نیست. عاشق بصیرت و صبر آن حضرت هم هست. حضرت امیر (ع) در جنگ جمل وقتی پرچم را به دست پسرش محمد بن حنفیه داد، فرمود ببین دشمن تا کجا صف کشیده و اتاق جنگش تا کجاست، دقت کن که اتاق جنگ در شام است و ما داریم در کوفه می جنگیم. بسیجی تیغ حیدری هم دارد، بصیرت و صبر حیدری هم. بدر و احد هم دارد، جمل و صفین و نهروان هم. و به وفتش عاشورا هم. “بسیجی جانفدا می آید، سوی کرب و بلا می آید” فقط دَم نوحه بسیجی ها در شب عملیات والفجر هشت نیست. حافظ، “بسیجی” را ندید و الا زدن داو اول بر نقد جان را برای “اهل نظر” نمی سرود. بسیجی زودتر از اهل نظر، دو عالم را به پای قمار عشق باخته و داو اول را زودتر از اهل نظر بر نقد جان زده. اگر زبانهایی که بیست و چهار ساعته به شماتت بچه های بسیج برای ایجاد نفرت از بسیج مشغولند دمی امان می دادند، بقیه هم مثل حضرت آیت الله جوادی آملی زبان به تجلیل از ارزش بچه های بسیج باز می کردند که “اگر وجود مبارک حضرت سیدالشهدا و حضرت امیرالمومنین (ع) یارانی همچون بسیجیان داشتند، دیگر حوادث سقفیه و کربلا پیش نمی آمد.” اگر باتوم بچه های بسیج در کوفه بود شمشیر ابن ملجم به محراب مسجد و شمشیرهای کوفیان به کربلا نمی رسید و مختار در زندان ابن زیاد حبس نمی شد و از کربلا باز نمی ماند…

منبع : خورشید یزد

/ 2 نظر / 59 بازدید
سید امین(فدایی سید علی)

در اين روزگار غربت بسيجيان خميني و خامنه ايي اين جمله معروف زمان جنگ خوب تفسير مي شود كه "بسيجي شهيد جبهه و مظلوم شهر است" اگر چه امروز هم مظلوم شهر و هم شهيد شهر است. در اين روزگار فتنه بسيجيان مخلص هستند كه حافظان خون همت ها و باكريها هستند نه برخي كه فقط ادعا دارند. "بچه هاي بسيجي كه امروز در خيابان هاي شهر مان در مقابل استكبار ايستاده اند و نشكستند و غبار فتنه آنها را فريب نداد چه بسا كاري بسيار بزرگتر از بسیجی های دیروز كه در زمان جنگ در جبهه بودند كرده اند." در جواب کسانی که می گویند بسیجی فقط همت باکری ها بودند و بس باید گفت: "اگر حادثه ای مشابه دوران انقلاب وجنگ اتفاق بیفتد جوانان امروز یقینا بهتر ازجوانان زمان انقلاب در صحنه حاضرخواهند شد".به همبن مضمون از فرمایشات مقام معظم رهبری می باشد.بمیرم برای بسیجیانی که بی ادعا بعد از انتخابات زیر هجوم سنگ و فحش و...حاضر شدند وقریب به20نفر کشته دادندودم بر نیاوردند."این بسیجیان که از خود رسته اند عهد خود را با ولایت بسته اند"

نیما

بنام خدا من یک جوان 30 ساله هستم تا ساعت 7 در شرکتی بازرگانی کار میکنم و بعد هم مشغول درس خواندنم خیلی دوست داشتم بسیجی باشم و در فعالیت های بسیحی شرکت کنم اما سعادتش را ندارم بخدا خیلی میخواهم آما سعادتش را ندارم - اما باید بگویم بسیج مظلوم نیست - بسیج قدرت مظلوم است - بسیج سپاه مظلوم است بسیج لشکر مخلص خداست - بسیج ایمان و ایثارو صداقتس بیسج نور چشم ماست. بسیجیان عزیر من یک بنده گناهکارم اما به شما ایمان دارم به شما میبالم البته به خود من چند بار در شب حسابی گیر دادید [چشمک]و ماشینم را زیرو رو کردید فدای زحمات و بی خوابیهاتان بشوم خدا نگه دارتان باشد.