فکر می کنید با چند سطل آشغال حکومت عوض می شود؟

جرم این بسیجی چه بود آقای موسوی؟

محمد حسین زاده:آقای موسوی خجالت حدی دارد و وقاحت هم حدی ! تا کی اراذل و اوباشت قرار است فاتح جنبش سطل های سبز اشغال باشند؟ تو فاتحی و پیروز! تو فاتح ده ها سطل آشغال سوخته ای! تو قهرمان خواب های رنگی اوبامایی! تو دون کیشوت خیالی رویاهای مخملین نتانیاهویی! تو کم کسی نیستی آقای نخست وزیر سابق دوران امام و قهرمان امروز اوهام اسراییلی ها و آمریکایی ها!

به دستور تو جوانان این کشور را به جرم تبعیت از روح الله که فرمود «پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیب نرسد»، محاکمه می شوند و تقاص پس می دهند! تا جنبش سبزت تسلی بخش شیمون پرز در تلاویو باشد که خواب شبهایش را ، که فریاد سید حسن نصرالله که گفت «اوهن من بیت العنکبوت» آشفته کرده ، بیشتر از این آشفته نکند؟

جرم ما چیست آقای موسوی؟ اینکه نمی خواهیم غزه و لبنان را فراموش کنیم؟ اینکه شعار نه غزه و نه لبنان نمی گوییم؟ اینکه نمی خواهیم احمد متوسلیان را فراموش کنیم؟ اینکه عماد مغنیه را از خودمان می دانیم؟ اینکه گوشمان را با پنبه های انگلیسی پر نکرده ایم تا فریاد مظلومان غزه را بشنویم؟ اینکه به جای اینکه مانند تو از محمود عباس پول بگیریم از او بدمان می آید؟ اینکه نمی خواهیم به جای جمهوری اسلامی بگوییم جمهوری ایرانی؟ اینکه در روز قدس روزه خواری نمی کنیم؟ اینکه در عاشورا کف نمی زنیم؟ اینکه ۲۲ بهمن در دفاع از نظام را هپیمایی می کنیم و ولنتاین تو را قبول نداریم؟ اینکه بی بی سی را نمی پرستیم و به سوی کاخ سفید نماز نمی خوانیم؟ اینکه روح الله را امام می دانیم و عکسش را روی قلبمان می گذاریم نه مثل تو زیر پا؟ اینکه با مریم رجوی هم بازی نیستیم و با رضا پهلوی نرقصیدیم؟ اینکه بین سروش و گوگوش فرقی نمی بینیم؟ اینکه به مجلس ختم آدم زنده نرفیتم؟ اینکه بین لر و ترک و فارس و عرب و بلوچ فرقی نمی بینیم؟ اینکه ریگی دشمن ما بود نه دوست ما؟ اینکه شوشتری ها به دست او شهید شدند و ما به شوشتری حرب لمن حاربکم گفتیم نه سلم لمن سالمکم!

آقای موسوی، آقای کروبی، تیری که ۲۵ بهمن شهیدی دیگر را به اسناد مظلومیت نظام اسلامی اضافه نمود، همان تیری بود که قلب کودکان غزه را شکافت، همان تیری که قلب کودکان صبرا و شتیلا را شکافته بود و جنسش بی شک با شمشیری که فرق علی(ع) را شکافت و سر حسین (ع)را جدا کرد هم یکی است!

جشن خون ولنتاینی که تو و شیخ راه انداختید یک رقاصه بیشتر نداشت به نام هلیاری کلینتون! و چه تو و شیخ به وجد آمده اید و جنس وجد و خیالبافیتان چه شبیه صدام ملعونی است که یک هفته ای خیال فتح تهران را داشت و چه شبیه رویاهای بچه گانه مسعود و مریم رجوی است که فروغ جاویدانشان قرار بود چند روزه در تهران طنین انداز شود! و البته شبیه رویاهای کودکانه هخا!!!
فکر کرده اید با چند سطل آشغال می توانید حکومت عوض کنید؟ آنقدر احمقید که به جای قرآن، تورات بر نیزه کرده اید!! رضا خان آنقدر فهم داشت که در عاشورا برای فریب عوام الناس سر و پا برهنه عزاداری کند! نه اینک مثل شما در عاشورا کف بزند و برقصد!

گوساله سامریتان دیگر مشتری ندارد ، امروز برای رقص شما در ولنتاین خونی که به پا کرده اید فقط اوباما دست می زند و بس!

با تشکر از وبلاگ جنبش مردمی آنتی سبز

/ 2 نظر / 41 بازدید
سید امین(فدایی سید علی)

بسیجی طابع اسلام ناب است لقایش تیغ سرخ آفتاب است کدام اسلام اسلام حسینی که جاری شد زلبهای خمینی نگه کن بلبلان این چمن را بلوچ وترک و ترکمن را بسیجی شیعه و سنی ندارد به فرمان ولی سر می گذارد خمینی گفت سر گردان نباشید اسیر دست نامردان نباشید

فکر میکنید با چند تا بچه بسیجی باطوم به دست و گاز اشک اور پایه های لرزان حکومت دیکتاتوری حفظ میشود. خدا رو شکر هرگز.